Znany didżej na dużym weselu

Znany didżej na dużym weselu

Moja sistra miała kupę kasy i dlatego postanowiła zrobić ogromne wesele. Zamierzała zaprosić około trzysta osób i miało to być największe wydarzenie w rodzinie. Ja byłam z tego zadowolona, ponieważ wiedziałam, że będę się świetnie bawić i też poznam wiele interesujących osób.

Udane wesele dzięki najlepszemu didżejowi

dj wesele pomorskieMoja siostra Alina mówiła mi co zamierza zrobić i jedna informacja najbardziej mi się spodobała. Powiedziała mi, że obsłuży znany i najlepszy dj wesele Pomorskie miało właśnie takiego znanego didżeja, który występował nawet za granicą. To był taki hit, że już wiedziałam, że o weselu mojej siostry będą nawet pisać w gazetach. Goście, którzy mieli być zaproszeni należeli do młodych ludzi, którzy cenili sobie nowoczesną muzykę a ten didżej taką właśnie grał. Kiedy siostra miała się z nim spotkać, żeby omówić szczegóły, to poszłam z nią. Nie mogłam takiej okazji przepuścić. Didżej grywał tylko na dużych weselach nawet tych międzynarodowych. Cieszyłam się, że pojawi się na ślubie siostry. Wszystko związane z organizacją ślubu udało się załatwić w mgnieniu oka i zanim się obejrzałam, to nadszedł ten wielki dzień. Byłam podekscytowana całym wydarzeniem. Ceremonia w kościele była piękna i kiedy już wszyscy goście pojawili się na sali weselnej, to przywitał ich didżej. Goście nie mieli pojęcia o jego obecności i okazało się, że sporo osób doskonale wiedziało kim jest ten człowiek. Zabawa weselna trwała do siódmej rano i była bardzo udana.

Na poprawinach pojawiła się większa ilość gości, którzy nocowali w hotelu. Każdy z uśmiechem wspominał zabawę z poprzedniej nocy. Oczywiście największą atrakcją był didżej, dzięki któremu wesele mojej siostry było takie wyjątkowe. To było najlepsze wesele, na jakim kiedykolwiek byłam.