Wynajęcie taniej sali weselnej

Wynajęcie taniej sali weselnej

Właściwie, to nie planowałem brać ślubu z Elizą, ponieważ tak jak było, to mi pasowało. Moja dziewczyna jednak nalegała, co skłoniło mnie do podjęcia decyzji o oświadczynach. I tak zamierzałem z nią spędzić resztę życia, więc mogłem zrobić taki krok w życiu.

Wesele zorganizowane w przestronnej sali

sale weselne lubuskieEliza miałam jasno postawione wymagania, którym rzecz jasna musiałem sprostać. Interesowało ją duże wesele i planowała zaprosić wszystkich członków rodziny oraz znajomych. Zebrało się osiemdziesięciu gości i musiałem pomyśleć o znalezieniu sali na to wesele. W temacie nie byłem rozeznany, bo nigdy wcześniej się nie żeniłem a musiałem sprawdzić jakie były dostępne sale weselne Lubuskie było dość sporym województwem, co dawało mi więcej możliwości. Pod uwagę wziąłem sale w różnych miejscowościach, bo to nie miało znaczenia. Zależało mi na niskim koszcie wynajęcia takiej sali, bo miało być sporo osób a czekało na mnie jeszcze sporo wydatków. Znalazłem dość tanią salę w Bytomiu i zdecydowałem się ją osobiście obejrzeć. Eliza chciała jechać ze mną, ale obiecałem, że wszystko uważnie sprawdzę i ją poinformuję, czy sala będzie wynajęta. Na miejscu przywitał mnie właściciel restauracji, w której sala weselna była do wynajęcia. Była ona bardzo elegancko przystrojona i przestronna, co mnie cieszyło, bo taka ilość gości swobodnie się pomieści. Sprawdziłem menu, omówiłem warunki wynajęcia sali i zdecydowałem się na współpracę. Poszło o wiele łatwiej, niż się spodziewałem.

Eliza była zachwycona, że przy pierwszym podejściu udało mi się załatwić salę na wesele. Najważniejsza rzecz była już załatwiona i mogłem się skupić nad pozostałymi sprawami. Poprosiłem kumpla, żeby pojechał ze mną wybrać jakiś odpowiedni garnitur na wesele i się zgodził.

Close Menu