Wieczorowa kreacja na galę

Wieczorowa kreacja na galę

 

W tym roku czeka mnie wiele uroczystych wydarzeń, między innymi dwie gale firmowe, na których muszę zaprezentować się w jakiś wyjątkowy sposób. Obecnie szukam inspiracji do tego, jak się ubrać. Przeszukuje Internet, odwiedzam mnóstwo sklepów stacjonarnych. Dowiedziałam się, jakie kreacje są najmodniejsze w tym sezonie. Okazuje się, że króluje klasyka.

Długa suknia na wyjątkową okazję

sukienki wieczorowe długieJak niemal każda kobieta uwielbiam od czasu do czasu ubrać się w wyjątkowy sposób, umalować się profesjonalnie, wybrać się do fryzjera po jakieś nietypowe upięcie. W tym roku będę miała ku temu kilka okazji. Jednymi z nich są dwie uroczyste gale, na których obowiązuje strój wieczorowym. Nie mam żadnej wieczorowej sukienki w szafie, dlatego muszę coś sobie kupić. W wyniku poszukiwań inspiracji na wyjątkową kreację, dowiedziałam się, jakie suknie są w tym sezonie najmodniejsze. Króluje klasyka, zdominowana przez sukienki wieczorowe długie, które maja podkreślać kobiece kształty. Długie suknie powinny być przede wszystkim proste i bez zbędnych zdobień. Najmodniejsze kolory sukienek to głębokie granaty, morskie zielenie oraz ciemne czerwienie. Najbardziej topowe sukienki wykonane są z błyszczących materiałów, które są same w sobie na tyle dekoracyjne, że nie potrzebują dodatkowych ozdób na materiale. Do takich klasycznych sukienek warto dobrać wyrazistą biżuterię, która nada charakteru całej kreacji. Upatrzyłam sobie kilka takich długich sukienek. Teraz tylko muszę się na którąś zdecydować.

Ważne uroczystości, takie jak na przykład firmowa gala, wymagają wyjątkowego stroju. Dla kobiet jest to okazja do tego, żeby ubrać piękną suknię, umalować się  u kosmetyczki i uczesać u fryzjera. W tym sezonie, jak chodzi o eleganckie suknie, niezwykle modne są klasyczne, długie do ziemi sukienki.