Tymczasowe hale pod wynajem

Tymczasowe hale pod wynajem

Problemem wielu przedsiębiorstw jest brak dostępnej przestrzeni wystawienniczej lub magazynowej, dostępnej na krótki okres czasu. Również wielkogabarytowe budynki fabryczne po skończonej produkcji stoją opuszczone albo muszą być wyburzane.

Wielkość hal namiotowych

hale namiotoweRozwiązaniem pozwalającym rozplanować żądaną przestrzeń niewielkim kosztem, bez wielkich inwestycji i wieloletnich zobowiązań mogą być hale namiotowe. Szybkie w montażu hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn, przestrzeń wystawową, pawilon handlowy i wiele innych. Stabilna konstrukcja stalowa zapewnia stabilność i bezpieczeństwo, natomiast poszycie dachu najczęściej jest wykonywane z plandeki PCW zapewniającej ochronę przed deszczem i wiatrem. Największym plusem hal namiotowych jest jednak łatwość ich montażu, a następnie demontażu, dzięki czemu mogą szybko być rozmontowane i przewiezione w inny rejon. Wbrew powszechnej opinii, hale takie mogą mieć naprawdę duży metraż pozwalający na uzyskanie wielkiej przestrzeni, nawet do wykorzystania jako hale produkcyjne. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw poszukujących tymczasowej lokalizacji wielkogabarytowej potrzebnej do prowadzonej działalności. Duża oszczędność kosztów i zapewniona mobilność w przypadku konieczności zmiany miejsca sprawia, że jest to opcja często wykorzystywana przez wystawców na targach i firmy magazynujące dużą ilość towaru w danym czasie, w danym regionie nie będącym stałą siedzibą firmy.

Jak widać z powyższego zestawienia, hale namiotowe posiadają wiele przymiotów dających im przewagę nad wynajmem murowanego budynku, co wiązało by się z długotrwałymi zobowiązaniami wynajmującego. Tym bardziej jest to rozwiązanie przydatne w sytuacji, kiedy nie ma wolnego lokalu do wynajęcia w okolicy.

Close Menu