Szkolny konkurs z medalami metalowymi

Szkolny konkurs z medalami metalowymi

Zorganizowaliśmy w szkole konkurs. Głównie dlatego, że chcieliśmy dać dzieciakom szansę, aby mogły się wykazać w sportowych konkurencjach. Nie było ich wiele, ale dawały im masę radości, jednakże mieliśmy problem z nagrodą. Stwierdziliśmy wraz z radą szkoły, że najlepszym wyjściem będzie zakupienie kilku książek i medali.

Kupno metalowych medali na nagrodę

medale metalowePostanowiliśmy, że za zajęcie trzech pierwszych miejsc w nagrodę będzie do otrzymania medal wraz z książką o stu najbardziej rozpoznawalnych sportowcach. Stwierdziliśmy, że idealnie wpasuje się to w klimat wydarzenia i da dzieciakom motywacje, aby dać z siebie jak najwięcej. Konkurencje były trzy, skok w dal, biegi na czas oraz strzelanie karnych w piłce nożnej, gdzie na bramce stał doświadczony bramkarz z miejskiego klubu, który zgodził się wziąć udział w tymże wydarzeniu. Medale metalowe, które zostały wykonane przez pobliską firmę zajmującą się tego typu rzeczami wyglądały bardzo ładnie. Były trzy, jeden był złoty, za pierwsze miejsce, wraz z podpisem naszej szkoły oraz ładną grafiką konkursu, drugi srebrny i trzeci brązowy. Wszystkie posiadały ten sam grawer, różniły się jedynie liczbą odpowiadającą zajętemu miejscu na podium. Dla każdego, komu nie udało się zająć trzech pierwszych miejsc, w nagrodę dostali długopisy oraz bransoletki, więc zagwarantowaliśmy im nagrody pocieszenia. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, dzieciaki miały masę radości i poczuły esencję rywalizacji.

Bardzo spodobały się wszystkim wręczone medale, które naprawdę robiły wrażenie. Były one tak starannie wykonane, że bez problemu można by było je wykorzystać na poważniejszych przedsięwzięciach. Ja, jako nauczyciel, wraz z radą szkoły jesteśmy spełnieni i uradowani, że mogliśmy wszystkim sprawić tak fantastyczny dzień pełen emocji.

Close Menu