Sklep z najtańszym węglem kamiennym

Sklep z najtańszym węglem kamiennym

Nie było łatwo utrzymać się na rynku przez wzgląd na konkurencję. Łapałem się różnych zajęć i wielu branżach pracowałem, ponieważ przez cały ten czas szukałem swojego miejsca i w końcu po kilku latach mi się udało osiągnąć stabilność zawodową.

Sprzedaż workowanego węgla kamiennego

węgiel kamienny workowanyZdecydowałem się poprowadzić swój własny sklep z węglem kamiennym. Oczywiście nie planowałem sprzedawać go luzem, tylko w workach. Znalazłem dostęp do taniego składu węgla i stamtąd go zamawiałem. Zdecydowałem się sprzedawać węgiel kamienny workowany po dwadzieścia kilogramów. Długo negocjowałem ceny, żeby osiągnąć te, które mnie satysfakcjonowały, ale było warto, ponieważ sprzedawałem najtańszy węgiel kamienny w całym województwie. Dostawca zasugerował mi, żeby oferował dodatkowo sprzedaż online z darmową wysyłką, ponieważ to zagwarantuje mi jeszcze większy zbyt. Posłuchałem go i dobrze na tym wyszedłem. Węgiel dostałem luzem i sam zainwestowałem w worki, w których był on sprzedawany. Na workach znajdowała się informacja o węglu kamiennym oraz dane mojego sklepu. Niskie ceny zapewniały mi ogromny zbyt. Początkowo niedużo zarabiałem, ponieważ musiałem spłacić kredyt na firmę, ale po jakimś czasie już udawało się odnotować pierwsze zyski. Węgiel kamienny, który oferował był doskonałej jakości, co miałem okazję sprawdzić osobiście. Sam paliłem w piecu węglem i ten, który oferowałem w sklepie był najlepszy. Cieszył mnie tym bardziej fakt, że oferowałem go w tak niskiej cenie.

Za odłożone ze sprzedaży węgla kamiennego pieniądze mogłem wysłać syna do jednej z najlepszych w kraju uczelni. To było jego marzenie a ja chciałem, żeby się wykształcił i znalazł dobrą pracę. Syna interesowała informatyka i wiedziałem, że w tej branży uda mu się wiele osiągnąć.

Close Menu