Oprogramowanie SOGA dedykowane restauracjom

Oprogramowanie SOGA dedykowane restauracjom

Jeśli szukasz wsparcia w prowadzeniu swojej restauracji czy baru, z pomocą przyszły firmy informatyczne. Stworzyły wiele programów z myślą o lokalach gastronomicznych, ich właścicielach i pracownikach, wspomagających ich wysiłek. Jeden z nich jest naprawdę warty uwagi.

Oprogramowanie SOGA i jej funkcje

oprogramowanie sogaDziałalność restauracji czy baru jest dość skomplikowaną sprawą i wymaga wielu poświęceń oraz spełnieniu dużej liczby wymogów. Wiążę się również ogromem obowiązków. Na przeciw temu wyszedł producent software’ów tworząc oprogramowanie SOGA – specjalnie zadedykowane lokalom gastronomicznym. Jest to profesjonalny system, który wspomoże pracę każdego restauratora i pracowników restauracji. Jest bezproblemowy w obsłudze, ponieważ charakteryzuje go prosty interfejs oraz menu programu. Należy to niewątpliwie do jego plusów bo nie wymaga długotrwałego przeszkolenia pracowników, nawet tych nieobytych z komputerem. Wśród wielu jego funkcji można znaleźć obsługę rachunków, zarządzanie zamówieniami czy wystawianie paragonów, w tym także faktur. Jest przy tym bardzo wydajny, gdyż ma na uwadze kilkanaście operacji jednocześnie. Świetnie pomaga w prowadzeniu interesu właścicielowi restauracji czy lokalu, ponieważ dzięki niemu może w dokładny sposób monitorować sprzedaż oraz szczegółowo rozliczyć każdego kelnera. Program SOGA jest kompatybilny z ekranami dotykowymi różnego typu oraz z tradycyjnymi monitorami, więc w razie chęci jego instalacji nie potrzeba zmieniać systemu komputerowego. Bardzo ciekawą funkcją jest również wizualny obraz układu stolików.

Na pewno program taki nie zastąpi smacznych potraw, miłej i szybkiej obsługi czy wystroju danego lokalu. Jednak spełnia świetnie swoje zadania dotyczące zarządzania restauracją lub kawiarnią i jej codziennym funkcjonowaniem. Oprogramowanie to jest godne polecenia.