Nowe ławki w miejskim parku

Nowe ławki w miejskim parku

 

Byłam opiekunką i zajmowałam się synem bardzo sympatycznego małżeństwa. Zimą małego zabierałam na krótkie spacery do pobliskiego parku. Czasami korzystał z placu zabaw, ale z uwagi na niską temperaturę szybko wracaliśmy do domu. Pasowało mi to, bo nie miałam nawet gdzie usiąść.

Park wyposażony w wygodne ławki

ławki parkoweW parku zdecydowanie brakowało ławek. Było tylko kilka przy placu zabaw, ale zazwyczaj były zajęte przez rodziców obserwujących bawiące się dzieci. Wiedziałam, że wiosną będę często chodziła z chłopcem na plac zabaw i nieco mnie to martwiło. Kiedy zrobiło się już ciepło, to poszłam do parku na spacer. Byłam mocno zaskoczona, ponieważ pojawiły się tam nowe ławki parkowe i było ich dość sporo. Już nie musiałam się obawiać, że nie będę miała gdzie usiąść, ponieważ ławek pojawiło się bardzo dużo. Nie dość, że były duże, z oparciami, to na dodatek bardzo wygodne. Mogłam siedzieć na ławce bardzo długo. Tym razem w parku byłam sama, ponieważ chciałam poczytać. Pogoda dopisywała, więc to wykorzystałam. Zanim się zorientowałam, to minęłam szesnasta godzina. Nawet nie wiedziałam, że tyle czasu spędziłam w parku. Wygodnie siedziało mi się na nowej ławce, dookoła był spokój i czas szybko mi zleciał. Wiedziałam, że regularnie będę chodziła na spacery ze swoim podopiecznym do tego parku, ponieważ zdecydowanie zrobiło się w nim o wiele bardziej komfortowo. Ławki były ważne, ponieważ dużo ludzi tutaj przychodziło i każdy chciał wygodnie usiąść. Byłam z tego bardzo zadowolona.

Z chłopcem, którym się opiekowałam, do parku przychodziłam codziennie. Lubił on bawić się z innymi dziećmi. Było ciepło i nie narzekał, że pogoda mu przeszkadza. To był bardzo bystry chłopiec, którego dość szybko polubiłam. Dlatego też lubiłam się nim zajmować.

 

Close Menu