Niepozorna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem

Niepozorna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem

Uwielbiam podróżować po Polsce i po świecie. Jednym z moich ulubionych elementów takich podróży jest odwiedzanie różnego rodzaju restauracji i kawiarni, w których można doświadczać rozmaitych doznań smakowych. W każdym miejscu, w którym mam okazję być, szukam wyjątkowych lokali, najlepiej z polecenia kogoś, kto miał w nich okazję kilka razy być.

Wyśmienita restauracja w Jeleniej Górze

dobre jedzenie w Jeleniej GórzeMoje zamiłowanie do podróży ściśle wiąże się z pasją w poznawaniu nowych doznań kulinarnych. W każdym miejscu, które odwiedzam, staram się znaleźć jakiś wyjątkowy, nietypowy lokal, który zazwyczaj polecają mi znajomi lub mieszkańcy danej miejscowości. Bazując właśnie na poleceniu mojej kuzynki odkryłam niedawno bardzo dobre jedzenie w Jeleniej Górze, serwowane w malutkiej, ale bardzo klimatyczną restauracji. Lokal z zewnątrz w ogóle nie rzuca się w oczy. Okazało się nawet, że nie potrzebuje reklam, żeby przyciągać sporą ilość klientów. Zdobywają ich przez polecenia z ust do ust. Smaczne potrawy przygotowywane są tutaj przez kucharza pasjonatę, który wraz z właścicielami stawia na wysoką jakość składników. Dzięki temu dostajemy zawsze świeże danie, prawie jakbyśmy zrobili je w domu. Prawie, bo w domu raczej nie przywiązuje się dużej wagi do wyglądu potrawy. Tu, w jeleniogórskiej restauracji, jednak, jedzenie to małe dzieła sztuki, które aż czasami szkoda zjeść. Tym , co najbardziej zachwycìlo mnie w lokalu, są nietypowe połączenia smaków  które przy okazji bardzo dobrze smakują.

Dużo w życiu podróżuje. Łączę te podróże z testowaniem różnego rodzaju jedzenia w licznych restauracjach. Przy wyborze lokalu, do którego się udaje, sugeruje się zawsze poleceniami rodziny albo znajomych. Ostatnio miałam okazję odkryć niepozorną restaurację w Jeleniem Górze, która oferuje naprawdę wyśmienite jedzenie

Close Menu