Naszym gościom spodobał się dj

Naszym gościom spodobał się dj

 

Jestem w trakcie wywoływania zdjęć z mojego wesela. Nie mieliśmy profesjonalnego fotografa. Zdjęcia na ślubie w kościele i weselu w restauracji robił mój przyjaciel. On zajmuje się tym z zainteresowania ale nie ma szczególnego doświadczenia na takich uroczystościach. Zazwyczaj robi zdjęcia na imprezach rodzinnych czy właśnie u znajomych i przyjaciół.

Dj świetnie poprowadził wesele

dj na wesele krotoszynMi się jego prace zawsze podobały i wiedzieliśmy z Markiem, że jeśli kiedyś nadejdzie ten dzień to będziemy prosić Michała o pomoc. Dostałam pełno zdjęć obrobionych, musiałam jedynie zadecydować które będę wywoływać. Chciałam przygotować trzy albumy, po jednym dla naszych rodziców i jeden dla nas. Nie sądziłam, że zdjęć będzie aż tak dużo Sporo czasu poświęciłam zanim powybierałam najlepsze. Na zdjęciach jest. Począwszy od naszych przygotowań kończąc na dju, który nasze wesele prowadził. Muszę przyznać, że udało nam się także z djem. Trafiliśmy na dobrego, był polecany na różnych forach w naszym mieście. Dj na wesele krotoszyn miał spore doświadczenie w branży i dosyć wysoko się cenił. Opowiedział nam jak pracuje, Jakiego sprzętu używa i jak on widzi wesele. Spodobały nam się jego pomysły. Mąż początkowo namawiał mnie na zespół. Zespoły są bardzo modne w jego rodzinie ja jednak wolałam dja. Uważam, że dj puszczając oryginalne piosenki jest dzięki temu lepszy. Z zespołami różnie bywa, niektóre osoby nie umieją do końca śpiewać a nie ma się co oszukiwać, że muzyka i jedzenie to najważniejsze rzeczy.

Jeżeli są dobre to impreza weselna czy jakaś inna jest zawsze udana. Nasze wesele było spore ale wszyscy się świetnie bawiły. Nawet nasi dziadkowie, którzy chyba pierwszy raz byli na uroczystości prowadzonej przez dja. Nawet nie sądziłam, że nasi dziadkowie są tak bardzo rozrywkowi.