Moskitiera na metalowej huśtawce w ogrodzie

Moskitiera na metalowej huśtawce w ogrodzie

Jakiś czas temu kupiliśmy działkę rekreacyjną. Bardzo mi się ona marzyła, dlatego od razu przystąpiliśmy do działania. Chcieliśmy, aby już na początku sezonu było tam tak jak chcemy, czyli wygodnie i komfortowo. Do tego przede wszystkim miała służyć nam działka – do odpoczynku.

Zakup metalowej huśtawki ogrodowej z moskitierami

huśtawka ogrodowa metalowa z moskitierąAbyśmy mogli spokojnie na niej odpoczywać i korzystać z uroków czasu wolnego musieliśmy kupić parę rzeczy. Podstawą była huśtawka ogrodowa metalowa z moskitierą. Dlaczego metalowa? Przede wszystkim dlatego, żeby była masywna, solidna i stabilna. Miał to być zakup na długie lata, a metal jest tworzywem trwałym. Poza tym zależało mi na tym, żeby huśtawka posiadała moskitierę. Moskitiera miałaby mnie zabezpieczyć wieczorami przed atakami komarów. W związku z tym, że działka znajdowała się w okolicy akwenu wodnego, istniało ryzyko, że będziemy mieli wieczornych gości w postaci komarów. Aby móc przyjemniej spędzać czas na powietrzu znalazłam właśnie takie rozwiązanie. Nie ukrywam, że zakup ten był strzałem w dziesiątkę i już pierwszego wieczoru w dniu zakupu, miałam okazję o tym się przekonać. Huśtawka wykonana z metalu okazała się bardzo solidna. Jej stelaż należał do bardzo masywnych. Natomiast moskitiera, która była wykonana z delikatnego materiału, bardzo zbliżonego do firanki, chroniła nie tylko przed owadami, ale i przed promieniami słonecznymi oraz chłodniejszym podmuchem wiatru. W dzień można było się tam skryć przed upalnym słońcem a wieczorem odpocząć nie marznąc. Wybór huśtawek jest spory i jest w czym wybierać.

Są zarówno modele, które posiadają siedzisko rozkładane do pozycji leżącej jak i takie, które są jedynie jednoosobowe i pełnią funkcję jakby hamaka. Niemniej jednak sama huśtawka to nie tylko rzecz, która służy do odpoczynku. To także piękna ozdoba naszego ogrodu.

Close Menu