Markowy sufit napinany

Markowy sufit napinany

 

Nowoczesne sufity napinane to wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnych technologii budowlanych. Dzięki walorom wytrzymałościowym i dekoracyjnym są obecnie inspiracją dla architektów wnętrz, którzy otrzymali potężne narzędzie do tworzenia zjawiskowych aranżacji wnętrz. Producenci sufitów napinanych bazując na świetnych materiałach wytwarzają wiele modeli zaspokajających różnorodne potrzeby.

Sufity napinane znanej marki

artolisWśród najpopularniejszych modeli sufitów napinanych znajdziemy sufity matowe, z lustrzanym odbiciem, podświetlane, model gwiaździste niebo, spawane z różnobarwnych powłok, z dowolnym nadrukiem oraz wiele innych. Ich produkcja opiera się na membranach z tworzyw sztucznych pvc, tkaninach poliestrowych oraz materiałach tekstylnych takich jak tkaniny satynowe. Jeden z wiodących producentów powłok sufitowych w Europie zaproponował materiał Artolis dający nowe możliwości ograniczone jedynie inwencją architektów i inwestorów. Jest to produkt do tworzenia nie tylko dekoracyjnych sufitów napinanych ale także efektownych pokryć ściennych. Wyjątkowość tego produktu polega na ekstremalnej odporności na uderzenia i ścieranie. To także materiał wodoodporny. Zastosowanie materiałów Artolis zapewnia ogromną poprawę akustyki wnętrza oraz zapewnia stworzenie dobrej izolacji akustycznej przy bardzo cienkiej warstwie powłoki. Powłoki tej marki zapewniają bardzo dobrą dyfuzję światła. Ogromną zaletą powłok Artolis jest możliwość nanoszenia dowolnego, indywidualnego druku techniką cyfrową. Ogromną zaletą wszystkich sufitów napinanych jest wyjątkowo szybki i łatwy montaż pozbawiony kurzu i pyłów.

Decydując się na zakup i montaż sufitu napinanego inwestor ma szansę na stworzenie niebanalnej i zachwycającej przestrzeni niezależnie od jej przeznaczenia. Przy produktach marki Artolis niezmiernie ważne jest, że jest to powłoka bardzo szeroka osiągająca 5 metrów. Oznacza to minimalizację ilości połączeń i szwów.