Ledowe reflektory samochodowe

Ledowe reflektory samochodowe

Odkąd wprowadzono wymóg włączonego oświetlenia w pojazdach przez całą dobę, wielu kierowców postanowiło zainwestować w światła dzienne. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które są dedykowane do konkretnej marki, jednak różnią się one od siebie rozmiarem i typem emitowanego światła. Dlatego najchętniej wybierane są lampy led, ze względu na swój uniwersalizm, niskie zużycie energii oraz stylowy wygląd. Poza tym ich montaż nie należy do skomplikowanych, można go wykonać samodzielnie.

Montaż oświetlenia dziennego w wersji led

energooszczędne światła do jazdy dziennej ledZakupu świateł dziennych można dokonać w wielu sklepach internetowych. Nie muszą one być konkretnej wielkości ani emitować mocnego światła. W zupełności wystarczy, że poruszający się na drodze pojazd będzie miał zapalone jakiekolwiek oświetlenie. Wybierając energooszczędne światła do jazdy dziennej led, wystarczy spędzić godzinę w warsztacie aby móc cieszyć się nowymi lampami w aucie. Większość pojazdów posiada specjalnie przygotowane miejsca na oryginalne egzemplarze, jednak uniwersalne świetnie prezentują się zamontowane w grillu. Jedynymi wytycznymi, jakie muszą spełniać jest ich wysokość. Nie mogą znajdować się zbyt nisko, muszą być zauważalne przez innych kierowców. Ich kształt oraz barwę można wybrać w zależności od swojego gustu oraz modelu samochodu. Wielu producentów oferuje również diody led wmontowywane bezpośrednio w zwykłe reflektory, dzięki czemu auto nabiera nowoczesnego wyglądu.

Światła dzienne posiada teraz prawie każdy samochód. Dzięki temu za dnia wygląda bardzo stylowo i może emitować delikatne białe światło o niebieskiej poświacie. Należy jednak uważać na zamienniki częściowe, które bardzo szybko się przepalają. Zdecydowanie lepiej zainwestować raz w oświetlenie led i cieszyć się nim przez kolejne lata użytkowania samochodu.