Lakierowanie proszkowe ławek

Lakierowanie proszkowe ławek

Uwielbiałam odwiedzać moją babcię. Zawsze czułam się tam tak, jakbym cofnęła się w czasie. Nikt tam nie dążył za innowacjami, wszystko było takie stylowe i z duszą, jeżeli chodziło o wyposażenie. Podobało mi się wyposażenie domu i stare szafki kuchenne z prawdziwego drewna. Najbardziej jednak uwielbiałam ogród.

Nowy lakier na ławkach babci

lakierowanie proszkowe bydgoszczMieszkając w bloku miałam mały kontakt z przyrodą. Brakowało mi tego i dlatego często odwiedzałam babcię. Miała starannie zagospodarowany i zadbany ogród. Dbała o swoje kwiaty i rabatki. Miała też piękne, zabytkowe, metalowe ławki, które cieszyła oko. Jednak ostatnio zgubiły swój dawny urok, ponieważ trochę się wysłużyły. Postanowiłam sprawić babci przyjemność. Przypadkiem znalazłam gdzieś reklamę: lakierowanie proszkowe Bydgoszcz i uznałam, że to musi być jakiś znak. Poczytałam trochę o tym, dowiedziałam się na temat techniki aplikacji lakieru proszkiem i stwierdziłam, że muszę tam zadzwonić. Panowie przyjechali za dwa dni. Babcia w tym czasie była na swoich zajęciach fitness, a później wybierała się na zakupy. Tak więc panowie mieli sporo czasu i mogli zająć się pracą. Wybraliśmy żywe kolory w odcieniach zieleni, z brązowym daszkiem. Przyglądałam się, jak przygotowywali się do pracy i zabezpieczali elementy, które nie miały być pomalowane. Pracowali z należytą starannością i trzeba było przyznać, że bardzo podobało mi się to co widziałam.

Kiedy skończyli, efekt był niesamowity. Prawdziwi profesjonaliści, którzy znali się na rzeczy. Babcia jak wróciła z miasta, to nie mogła w to uwierzyć. Powiedziała, że teraz jej ogrodowi to już niczego nie brakuje. Obie byłyśmy w świetnych nastrojach. Od razu poszłyśmy zrobić sobie herbatę i wypiłyśmy ją siedząc na nowych ławkach, pomimo tego, iż akurat była ponura pogoda. Nic nam wtedy nie przeszkadzało.