Hamak dla córki do przyczepki rowerowej

Hamak dla córki do przyczepki rowerowej

Uwielbiałam jeździć rowerem i często wybierałam się z mężem w dalekie podróże. Tylko w okresie ciąży zrezygnowałam z tej przyjemności, ale wiedziałam, że jak moja córka nieco podrośnie, to ona będzie razem ze mną na takie wycieczki zabierana. Musiałam zakupić przyczepkę rowerową.

Wygodna podróż dzięki hamakowi dobrej marki

hamaki thuleKobieta w sklepie, gdzie postanowiłam kupić przyczepkę rowerową dla córki zapytała czy nie chcę jeszcze hamaka. W sklepie pojawiły się markowe hamaki Thule dla niemowląt, które były bardzo chętnie kupowane. Ich konstrukcja, jak dowiedziałam się od sprzedawczyni, umożliwiała wygodne ułożenie dziecka w pozycji półleżącej i były bardzo bezpieczne. Naturalnie zdecydowałam się kupić taki hamak, który dodatkowo posiadał w komplecie elementy, które były niezbędne do jego montażu. Montaż hamaka nie był skomplikowany i nawet była do niego załączona instrukcja. Po zakupach poprosiłam męża, żeby zamontował dla córki hamak w przyczepce rowerowej a on zabrał się za to od razu. Szybko poszło i już po trzydziestu minutach mogliśmy wybrać się na krótką wycieczkę. To była pierwsza podróż mojej córki i nie chciałam, żeby trasa była zbyt długa. Córce, jak się okazało później było bardzo wygodnie w czasie podróży dzięki temu hamakowi, ponieważ zasnęła. Całą trasę była spokojna i nie musiałam ani razu się zatrzymywać. Mąż jechał za mną, ponieważ w ten sposób przez cały czas miał oko na naszą córkę. Kupno tego hamaku było najlepszym pomysłem.

Coraz częściej wybierałam się z córką na wycieczki rowerowe i z czasem stawały się one coraz dłuższe. Córka miała zawsze zapewnione bezpieczeństwo i wygodę w czasie podróży, przez co byłam spokojna. Sąsiadce, która niedawno urodziła, także poleciłam taki hamak i zdecydowała się go kupić.