Efektywne czyszczenie tapicerki

Efektywne czyszczenie tapicerki

 

Jestem ojcem dwóch synów. Są to pięcioletni bliźniacy. Ciągle muszę mieć ich na oku, ponieważ mają głowy pełne pomysłów. Niestety nie zawsze jestem w stanie ich upilnować. Podczas ostatniej podróży autem nie dałem rady. Niestety, jednemu z nich wylał się gęsty sok na tapicerkę. Nie byłem w stanie doczyścić jej samodzielnie, więc postanowiłem nawiązać współpracę ze specjalistą, który ją wypierze.

Fachowiec od czyszczenia tapicerki

pranie tapicerki - jelenia góraPodczas ostatniej podróży samochodem moi synkowie sprawili mi spory problem. Niestety, butelka z ich gęstym sokiem wylądowała na kanapie wraz ze swoją zawartością. Jakkolwiek bym chciał i się starał, nie byłem w stanie doczyścić tapicerki. Próbowałem wielu środków i sposobów, jednak na wybryk moich szkrabów nie było mocnych. Dlatego też postanowiłem nawiązać współpracę ze specjalistą, którego domeną jest pranie tapicerki – Jelenia Góra to spore miasto, w którym jest wielu specjalistów z różnych branż i dziedzin. Ja chciałem nawiązać współpracę z najlepszym specjalistą od prania tapicerek, chcąc mieć pewność, że plama z tylnej kanapy mojego auta na pewno zniknie. Jeden specjalista był w Internecie szczególnie polecany. Miał praktycznie same pozytywne opinie na temat swojej pracy. Postanowiłem więc się z nim skontaktować. Okazał się być bardzo konkretnym facetem, co mi się spodobało, ponieważ jak dla mnie, świadczyło to o jego profesjonalizmie. Nawiązałem z nim współpracę.

Moje auto po wizycie u fachowca od prania tapicerek wygląda w środku rewelacyjnie. Siedzenia wyglądają, jakby były wyjęte z nowego modelu tego auta. Po plamie z soku nie ma ani śladu! Jestem bardzo zadowolony, że udało się ją wywabić. Mam nadzieję, że moi synkowie z czasem będą bardziej uważni i nie będę musiał działać tak radykalnie kolejny raz!