Drinki w barze i zestawy z akcesoriami

Drinki w barze i zestawy z akcesoriami

Kilka lata temu przeprowadziłem się do Wielkiej Brytanii, aby móc zdobyć lepszą pracę i rozpocząć nowe życie wraz z moją narzeczoną. Bardzo ucieszyłem się, gdy kilka tygodni po naszym przyjeździe udało mi się znaleźć pracę.

Akcesoria do zrobienia drinka w zestawie

zestaw akcesoriów do drinkówJeszcze będąc w Polsce, pracowałem jako barman w dużym klubie. Ukończyłem specjalne kursy i mogłem prezentować swoje umiejętności każdego wieczora. Tym bardziej byłem zadowolony, gdy udało mi się to powtórzyć i również w Wielkiej Brytanii zacząłem taką samą pracę. W pierwszym dniu nowego zajęcia, ujrzałem na barze niesamowity zestaw akcesoriów do drinków i cieszyłem się, że będę mógł pracować na naprawdę profesjonalnym sprzęcie. W skład zestawu wchodziły przeróżnego rodzaju słomki, głównie metalowe, ale nie pozbawione ozdób, przeróżnego rodzaju shakery, w których mogłem przygotowywać nawet najbardziej wymyślne drinki, używałem także różnych miarek i łyżek barmańskich, muddlerów, syropów, nalewaków. Mój sprzęt barmański obfitował także w różnego rodzaju szklanki do piwa i kolorowych drinków, kieliszki do koniaku, brandy, wina czy wódki. Na barze zauważyłem także słoje z kranikiem, akcesoria do lodu, wymyślne alkohole oraz książki z przepisami na najlepsze drinki świata. Dzięki moim umiejętnościom oraz wszelkim akcesoriom dostępnym w tym klubie mogłem wykonywać swoją pracę w sposób profesjonalny, a przygotowywanie drinków i napojów sprawiało mi ogromną radość. Cieszyłem się również z tego, że dzięki nowym sprzętom dostawałem całkiem sporą ilość napiwków.

Byłem bardzo zadowolony z faktu, że mogłem kontynuować swoją przygodę z zawodem barmana w innym kraju. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, a także swoim umiejętnościom szybko zaadaptowałem się w nowym środowisku i wykonywałem swoje obowiązki z przyjemnością.